SPRINT NEWS ALBANIA

greqi

AktualitetTe tjera

Emigrantët në Greqi kanë reaguar ashpër, duke fyer Ramën dhe kandidatët për deputetë. Situata degjeneroi deri në fyerje, goditje dhe nxjerrje jashtë nga bodigardët. VIDEO

Mirela Kumbaro dhe Bledi Çuçi zhvilluan një takim gjatë pasdites së 17 Qershorit me emigrantët në hotel Titania, në Athinë.

Lexo