Çmëndet tifozi i Liverpoolit/ Shaqiri eja dhe merr gruan time, ajo është e jotja

Xherdan Shaqiri ishte “Heroi” i ndeshjes së mbrëmshme të Liverpoolit kundër Manchester United. Fillimisht rezultati ishte 1-1, por sulmuesi shqiptar hyri në lojë në minutën e 70-të dhe brenda 10 minutave shënoi dy gola. Kjo i lumturoi jashtë mase fansat e Shaqirit, të cilët menjëherë pas përfundimit të lojës, vërshuan me komente nëpër rrjetet sociale. […]

Continue Reading

Monika i sulet Balles: Shiko gruan dhe motrën se nuk i dihet si del. VIDEO

Monika Kryemadhi dhe kreu i Grupit  të PS, Taulant Balla janë përplasur sy më sy me njerin tjetrin jashtë Kuvendit, pasi LSI-ja e bashkuar me PD-në protestoi sot duke kërkuar dorëheqjen e ministrit të BRendshëm Fatmir Xhafaj. “Më vjen shumë keq që bashkëshortja e Presidentit ka filluar të bëjë zhurmuesin, por ky është fati i keq […]

Continue Reading

Shqiptari prostituonte gruan e tij 30-vjeçare në këmbim të shumave monetare. Arrestohet

Siç raportojnë sot mediat greke, shqiptari prostituonte gruan e tij 30-vjeçare në këmbim të shumave monetare. Ai është arrestuar në Katerini të Greqisë pasi shfrytëzonte për prostitucion bashkëshorten e tij, po shqiptare. Siç raportojnë sot mediat greke, shqiptari prostituonte gruan e tij 30-vjeçare në këmbim të shumave monetare. Në momentin e arrestimit, policia i gjeti […]

Continue Reading

Show që po shkatërron familjet. Big Brother, banori kap gruan në krevat me Danjelin

Gjithnje e me shume po lind dhe behet e nevojshme qe show te ketij karakteri te nderptiten ose te rishikohen normat ne te cilat zhvillohet. Eshte e papranueshme ajo qe shperndan tek populli ky palo show qe me shume ka sens degjenerimi se sa edukimi. -Personi me emrin Lupçe qe  ka hyrë në Big Brother […]

Continue Reading

Florian Binaj: Dashuria ime për bashkëshorten dhe “Portokalli”

Florian Binaj është një nga aktorët më të dashur për publikun shqiptar e në 13 vite karrierë ka fituar jo vetëm duartrokitje nga fansat por edhe simpatinë e tyre. I realizuar jo vetëm në karrierë por edhe në familje, Flori është babai dy fëmijëve të mrekullueshëm, Krena dhe Glauk të cilët ja kanë bërë jetën […]

Continue Reading

Në Fier, burri qëllon me thikë gruan në shtëpi.

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen ne sotme në fshatin Kuqar të Patosit. Burime nga policia thanë se mëngjesin e sotëm rreth orës 10:05, Arben Hoxha, 53 vjeç, në banesë, ka goditur me mjet prerës (thikë), bashkëshorten e tij, 52-vjeçaren me inicialet L. H., banuese në fshatin Kuqar, Patos. Pas ngjarjes, gruaja është dërguar […]

Continue Reading

Behlul flirton me gazetaren në sy të bashkshortes. Foto/Video

Aktori i njohur turk Kivanc Tatlitug, u vlerësua me çmimin ‘Mashkulli i vitit’ në ceremoninë GQ Turkiye. Ndërsa e gjithë vëmendja ishte tek aktori simpatik në këtë ceremoni, nuk kaloi pa u komentuar edhe bashkëshortja e tij , Basak Dizer, e cila i qëndronte gjatë gjithë kohës bashkëshortit të saj në krah. Por në përfundim […]

Continue Reading