PSG ofron 50 milion euro për…

Alisson Becker është bërë objektivi kryesori i Paris Saint-Germainit për sezonin e ardhshëm para Gianluigi Donnarummas. Sipas Calciomercato.com, parisienët kanë lëvizur fokusin e tyre pasi që fillimisht synonin Donnarumman. Gjersa ishin të përgatitur të paguajnë 30 milion euro për yllin e Milanit, i cili sivjet do të mbush 19 vjet, është raportuar se PSG me […]

Vazhdo të lexosh

Di Maria nga PSG tek Barcelona

Barcelona ka zyrtarizuar transferimin e Angel Di Maria nga Paris Saint-Germain. Në fakt, profili i Barcelonës në rrjetin social Twitter është hakuar të mërkurën në mëngjes kur edhe u publikua lajmi për transferimin e yllit argjentinas. “Mirëserdhe në FC Barcelona, Angel Di Maria”, ishte shkruar në faqen zyrtare të klubit katalunas. Pas pak orësh Barcelona […]

Vazhdo të lexosh

Barcelona shkatërron 6-1 PSG/ Video

Katalanasit përmbysën gjithçka ndaj Paris Saint Germain duke u kualifikuar në çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Skuadra e Luis Enrike e nisi trakimin me humbjen e thellë 4-0 të takimit të parë, por u duk që në fillim dëshira për të fituar dhe për të bërë “remuntadën” e madhe. Asnjë ekip në historinë e Ligës […]

Vazhdo të lexosh

Sot Barcelona-PSG dhe Dortmundit- Benfica

Pa dyshim kryefjala e ditës së ndeshja në “Camp Nou” mes Barcelonës dhe PSG-së me katalanasit të cilët po kërkojnë me çdokush “remontadën” , transmeton SYRI.net. Kujtojmë që edhe statistikat janë kundër Barcelonës pasi nuk ka ndodhur kurrë në historinë e këtij kompeticioni që në ndeshjen e dytë të kthehet rezultati me katër gola diferencë. […]

Vazhdo të lexosh

Neymar ka vënë bast me shokët e skuadrës se nesër do të shënojë dy gola kundër PSG-së për Champions League.

Sulmuesi i Barcelonës, Neymar ka vënë bast me shokët e skuadrës se nesër do të shënojë dy gola kundër PSG-së për Champions League. Neymar beson në kualifikimin e Barcelonës dhe për këtë ai premton se do të shënojë dy gola duke ndihmuar skuadrën e tij për “remontada”, transmeton SYRI.net. Kujtojmë që ndeshjen e parë PSG-ja […]

Vazhdo të lexosh