SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Vritet një polic i Shqiponjave” në Fier

FIER- Një efektiv i “Shqiponjave” i identifikuar si Novruz Cenaliaj është vrarë më armë zjarri mesditën e së hënës në Fier.

ABC News ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes.

Autori i dyshuar i krimit është Asllan Mernica, ndërsa vijon puna për kapjen e tij. Policia dhe grupi hetimori ka rrethuar zonën dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?