Veliaj shkatërron 150 shtëpi në Tiranë

Dhjetëra policë të armatosur dhe forcat speciale kanë rrethuar banesat e tyre dhe i kanë nxjerrë jashtë. Gjithçka kishte të bënte me aksionin për prishjen e banesave të tyre. Ardhja e tyre ka qenë e papritur për banorët të cilët ishin duke pritur të enjten për të bërë një marrëveshje me shtetin, por sot atyre […]

Vazhdo të lexosh

Juventus shkatërron Barcelonën

Juventus ka shënuar fitore 3:0 ndaj Barcelonës, në ndeshjen e parë çerekfinale të Ligës së Kampionëve Skuadra e Juventusit ka bërë një hap të madh drejt gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve, pasi ka mposhtur Barcelonën me rezultat të pastër 3:0. Golat për skuadrën vendëse në këtë takim i shënuan Paulo Dybala dy (7, 22) dhe […]

Vazhdo të lexosh

Barcelona shkatërron 6-1 PSG/ Video

Katalanasit përmbysën gjithçka ndaj Paris Saint Germain duke u kualifikuar në çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Skuadra e Luis Enrike e nisi trakimin me humbjen e thellë 4-0 të takimit të parë, por u duk që në fillim dëshira për të fituar dhe për të bërë “remuntadën” e madhe. Asnjë ekip në historinë e Ligës […]

Vazhdo të lexosh