Barcelona shkatërron 3-0 Realin. Video

Ka përfunduar me rezultatin 0-3 takimi Real-Madrid-Barcelona, një ndeshje që i kishte të gjitha, gola, karton të kuq, penallti dhe mbi të gjitha emocion. Takimi nisi vrullshëm për vendasit të cilët arritën që të shënonin që në minutën e dytë, por Cristiano Ronaldo ishte në pozicion jashtë loje. Deri në minutën e 30 Barcelona ishte […]

Continue Reading

Real 2 gola të parregullt, kartoni i kuq jo për Vidal

Nuk mbahen mend gabimet e arbitrit Kassai në sfidën e Champions League mes Real Madrid dhe Bayern Munich, e cila perfundoi me rezultatin 4-2 per Real-in Nga analiza e bërë pas ndeshjes del se përjashtimi i Vidal ishte i nxituar ndërsa Casemiro duhej ndëshkuar. Për ti shtuar kësaj edhe dy gola të parregullt të Ronaldo.

Continue Reading