Champions League. Sot luhet super ndeshja ‘Paris Saint Germain’ dhe ‘Bayern Munich’.

Sot në mbrëmje do të luhen ndeshjet e tjera të vlefshme për javën e dytë të fazës së grupeve në Champions League. Ndeshja kryesore e kësaj mbrëmjeje do të luhet në Francë mes Paris Saint Germain dhe Bayern Munichut. Gjithashtu takim shumë interesant do të jetë edhe dueli mes Atletico Madridit dhe Chelseas. Ja ndeshjet […]

Continue Reading