SPRINT NEWS ALBANIA

Sport

Real 2 gola të parregullt, kartoni i kuq jo për Vidal

Nuk mbahen mend gabimet e arbitrit Kassai në sfidën e Champions League mes Real Madrid dhe Bayern Munich, e cila perfundoi me rezultatin 4-2 per Real-in

Nga analiza e bërë pas ndeshjes del se përjashtimi i Vidal ishte i nxituar ndërsa Casemiro duhej ndëshkuar. Për ti shtuar kësaj edhe dy gola të parregullt të Ronaldo.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?