SPRINT NEWS ALBANIA

AktualitetPoezi

Vendim i rëndësishëm/ Komiteti Politik miraton propozimin për antarësimin e Kosovës

Një vendim i rëndësishëm që i hap rrugë vendimmarrjes në Asamblenë Parlamentare të Këshillit të Europës dhe Këshillit të Ministrave

Komiteti Politik miratoi propozimin për antarësimin e Kosovës në Këshillin e Europës. Një hap jetik që i hap rrugë vendimit në Asamblenë Parlamentare të Këshillit të Europës dhe Këshillit të Ministrave.

Urime Kosovë 🇽🇰

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?