Sot Barcelona-PSG dhe Dortmundit- Benfica

Sport

Pa dyshim kryefjala e ditës së ndeshja në “Camp Nou” mes Barcelonës dhe PSG-së me katalanasit të cilët po kërkojnë me çdokush “remontadën” , transmeton SYRI.net.

Kujtojmë që edhe statistikat janë kundër Barcelonës pasi nuk ka ndodhur kurrë në historinë e këtij kompeticioni që në ndeshjen e dytë të kthehet rezultati me katër gola diferencë.

Ndërsa përballja tjetër është ajo mes Dortmundit dhe Benficas ku gjermanët do të kërkojnë për të përmbysin rezultatin 1-0 të ndeshjes së parë.

Image

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?