Noçja e Big Brother mbush trupin me tatuazhe. Foto

Stil/Jetë

Ne nje foto te shperndare ne profilin e saj ne instagram Noçja shfaqet me trupin e mbuluar nga tatuazhet.

Noçja , ka qenë gjithmonë një nga femrat më të guximshme përsa i përket tatuazheve, mjafton të kujtojmë shqiponjën e madhe që ka pasur tatuazh në gjoks dhe që bëri aq shumë bujë.

Image

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?