Sot Barcelona-PSG dhe Dortmundit- Benfica

Pa dyshim kryefjala e ditës së ndeshja në “Camp Nou” mes Barcelonës dhe PSG-së me katalanasit të cilët po kërkojnë me çdokush “remontadën” , transmeton SYRI.net. Kujtojmë që edhe statistikat janë kundër Barcelonës pasi nuk ka ndodhur kurrë në historinë e këtij kompeticioni që në ndeshjen e dytë të kthehet rezultati me katër gola diferencë. […]

Vazhdo të lexosh