Ibrahimovic: Guardiola nuk është burrë!

Zlatan Ibrahimovic ka kritikuar ish-trajnerin e tij, që tashmë është në stolin e Cityt, Pep Guardiola. Suedezi tha se Guardiola nuk është burrë dhe është i papjekur, madje i papjekuri më i madh që ka pasur ndonjëherë. “Ai tashmë më ka gjykuar mua gjatë kohës që isha në Barcelonë. Kam përvojë me të”, tha fillimisht Ibrahimovic […]

Vazhdo të lexosh