A paguhen taksat ketu? I shkatërroi dyqanin me sëpatë/ Video

Një video e publikuar nga Olti Curri ka bërë xhiron e rrjetit ditën e sotme. Pas kësaj video, ka folur edhe vetë pronari i dyqanit, i cili thotë se personi që i ka shkatërruar biznesin është arrestuar nga policia. Më poshtë intervista e Olti Currit me pronarin e dyqanit: “Interviste me M. M., punonjesin e […]

Continue Reading

Policia zbulon djalin që masakroi qenin e tij me sëpatë

Policia bën me dije se ka nisur hetimet për shtetasin me inicialet E.M, 14 vjeç, banues në Kozare të Kuçovës, ka qëlluar me sëpatë qenin e lidhur, ndërsa dy bashkëmoshatarët e tij e filmonin dhe më pas e kanë shpërndarë atë me rrjete sociale. Ja njoftimi zyrtar i policisë: Në lidhje me një video të publikuar […]

Continue Reading

Artur Zheji: Si e binda Ramën të dilte me sëpatë në dorë mes Tiranës

Kryeministri është sot më i dobët se kurrë. Por kjo nuk e pengon që të “luajë të fortin” në ekran dhe të krekoset publikisht në gëzim të pushtetit. Sepse dukshëm, kundërshtarët e tij politikë, janë sot, akoma dhe më të dobët se ai vetë. Dhe po shkohet vetëtimithi drejt 18 Qershorit, me një kryeministër që […]

Continue Reading

Sërish Kosovar autori që plagosi me sëpate 9 perosna në Gjermani. Video

Autori që të enjten në mbrëmje la të plagosur 9 persona në një stacion treni në Dusseldorf të Gjermanisë, sipas mediave gjermane është nga Kosova. Një gjë të tillë e ka konfimuar dhe Policia gjermane, e cila ka bërë të ditur se personi që sulmoi 9 persona me sëpatë, i identifikuar si Fatmir H., është nga […]

Continue Reading