Braimllari: SPAK te ngreje steken ne Korçe.

Aktualitet

Pas arrestimeve nga SPAK te disa ish drejtorit dhe disa funksionareve te Postes Shqiptare ne Korce, ka reaguar dhe Sekretari i Pergjithshem i LSI, Braimllari.

Reagimi i plote:

SPAK te ngreje steken ne Korçe.
Ne sirtare ka kallezim per shperdorin detyre, kryetare bashkie dhe drejtora instuticionesh qe abuzojne çdo dite ne emer te qytetareve Korçare.
Tendera klienteliste pa gare, abuzime me pushtetin, emerime ne kundershtim me ligjin dhe ndihme ekonomike fiktive.
Emerimet me para ne dore jane fenomen i Rilindjes ne Korçe.
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?