Aksident i rëndë të dogana. Video

Një makinë ka përplasur një grua, e cila sipas dëshmitarëve që kanë raportuar në redaksinë e SYRI.net, ka ndërruar jetë. Ndërkaq nuk ka një komunikim zyrtar në lidhje me vdekjen e gruas. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet. Është ndaluar shoferi i mjetit, një djalë i ri.

Vazhdo të lexosh