Aktualitet

Noizy shan dhe fyen rëndë Top Chanel-in. Foto/Video

Noizy vjen me këngën më të re “Young Boy” e cila zgjoi kureshtjen e të gjithëve.

Në një pjesë të tekstit të tij ai përmend edhe një nga televizionet shqiptare,Top Channel.

Reperi ende flet me një “mllef” të madh për to, pasi që ai u konfliktua me modernatorin Ledion Liço gjatë “Top Music Aëard” duke kaluar në të shara dhe ofendime.Top Channel që nga ajo ditë nuk shfaqi më asnjë këngë të tij nëpër kanalet përkatëse.

Gjithashtu në një edicion informativ ato e kanë akuzuar si një njeri që promovonte dhunë.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?