Aksident në Elbasan. Përplasi për vdekje 35-vjeçarin dhe largohet. Ja emri i të arrestuarit

Specialistët e Sektorit të Qarkullimit Rrugor, në Komisariatin e Policisë Elbasan bënë arrestimin në flagrancë të: Ardian Subashi, 44 vjeç,  banues në Elbasan, bëjnë me dije burime zyrtare nga policia. Personi që pasditen e djeshme aksidentoi për vdekje 35-vjeçarin Ardian Rika, është arrestuar “Arrestimi i tij u bë pasi duke drejtuar mjetin tip ‘Land Rover’ […]

Continue Reading

Sërish Kosovar autori që plagosi me sëpate 9 perosna në Gjermani. Video

Autori që të enjten në mbrëmje la të plagosur 9 persona në një stacion treni në Dusseldorf të Gjermanisë, sipas mediave gjermane është nga Kosova. Një gjë të tillë e ka konfimuar dhe Policia gjermane, e cila ka bërë të ditur se personi që sulmoi 9 persona me sëpatë, i identifikuar si Fatmir H., është nga […]

Continue Reading