Një i ri sulmohet nga tre persona duke marrë plagë të rënda

Një i ri është sulmuar me mjete të forta nga 3 persona të panjohur, dhe ka përfunduar në Spitalin Ushtarak me plagë të rënda në trup. Ngjarja ka ndodhur në rrugën ‘3 Dëshmorët’ në Yzberisht rreth orës 20:00 të mbrëmjes. I Plagosuri është 19-vjeçari me inicialet E. Sh., ndërsa 3 dhunuesit e tij janë ende […]

Continue Reading