SPRINT NEWS ALBANIA

Stil/Jetë

Edlira dhe Alba do të martohen ditën e nesërme në tarracën e Bashkisë Tiranë

Edlira dhe Alba do të martohen ditën e nesërme në tarracën e Bashkisë Tiranë, me lejen e Erion Veliajt. Dy vajzat do të lidhin martesë në një festë private në tarracën e bashkisë, atje ku Veliaj shpeshherë bën propagandë.

Ato kanë dorëzuar edhe kërkesën e tyre në gjendjen civile, që kurorëzimi të jetë edhe ligjor.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?