Topalli tregon se për kë e kishte fjalën kur tha se ‘Kam neveri për ata që mbështesin Bashën’

Jozefina Topalli ka sqaruar sot deklaratat e saj, të bëra mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Debati në Channel One’, përballë gazetarit Roland Qafoku. Me një status në Facebook, Topalli shprehet se kishte neveri për ata oligarkë që pasi kërkojnë mandatin e dytë për Edi Ramën, tani kërkon edhe një mandat të dytë për Lulzim Bashën. […]

Vazhdo të lexosh

Fatbardh Kadilli/ Qasja e re me një listë ku qytetarët janë në vend të parë, vetvetiu çon në ‘sakrifikimin’e politikanëve. Politika nuk është funksion..

Fatbardh Kadilli, sekretar për burimet njerëzore në PD mbeti jashtë listave të 25 qershorit, por ai ka mbetur i mirëkuptuar me kreun Lulzim Basha dhe aspak i keqardhur. Sipas tij, qasja e re me një listë ku qytetarët janë në vend të parë, vetvetiu çon në “sakrifikimin” e politikanëve, ndryshe nuk do të ishte e […]

Vazhdo të lexosh

Topalli: Edi Rama është i paburrë

Qeveria de-fakto ka rënë. Por Kryeministri Edi Rama po përdor thjeshtë mekanzimat ligjor për ta mbajtur në këmbë si të mundet e me se të mundet. Ndërsa qytetarët janë ende të shokuar nga ajo që ndodhi dje me grabitjen e milionavë të një banke në mes të rrugës e në mes të ditës, një tjetër […]

Vazhdo të lexosh