Nga Kreshnik Çollaku/ Sot është Koha e betejës,koha e Kuvendit nuk ka ardh akoma.

Aktualitet Politike

Kam vene re jo pa keqardhje se ne debatin e PD per listat jane perfshire dhe dy kryetare partishe aleate me peshe elektorale te diskutueshme,te cilet mbajne vende ne zona te sigurta ne listat e PD. Po te dy i kam pare te perfshire dhe ne replika publike ndaj deklaratave te zonjes Topalli,duke u lejuar vetes dhe nje fjalor te renduar.

Duke qene se jam i angazhuar te bej fushate per njerin prej tyre dua tu them krejt hapur se keto komente nuk jane etike. Keni ardhur si miq,ju kemi pritur si miq ndaj rrini si te tille. Debati i listave,deklarata e znj Topalli etj..jane ceshtje te brendeshme te PD, as sot dhe ne asnje dite keto nuk jane ceshtje te kryetareve te partive te tjera.

Ndaj miq,mikut i ka hije te rrije si mik ne shtepi te huaj ku ka tjeter te zot. Ne sot kemi nje mision dhe nje kundershtar te mundim Edi Ramen dhe Rilindjen. Te tjerat kemi kohe kur ti diskutojme,sot eshte ora e luftes. Ora e kuvendit nuk ka ardhur akoma

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?