Nga Enton Abilekaj: Kujt i shërbeu Meta

Ranë të gjitha. Në fundin e mbrëmjes së të Hënës, Meta nuk rrëzoi vetëm darkën e Pazarit të Ri, ai rrëzoi një digë gjigante që krijoji Rama mes maxhorancës dhe opozitës. “Do hyjmë në zgjedhje në 18 qershor, edhe pa PD, edhe pa LSI”, “kush tenton të nxjerrë gurin nga lumi që po merr opozitën, […]

Vazhdo të lexosh

Marina Fari nga qëndrat estetike të shtrenjta tek darkat mondane. Mirëqenien e kam siguruar nga nëna ime artiste/Foto

Marina Fara , vajza  e vetme e këngëtares Eli Fara, vazhdon të mahnisë ndjekësit e saj në rrjetet sociale me stilin e jetës luksoze, që nga udhëtimet jashtë vendit, e deri tek fundjavat në pishina dimërore. Trajtimet në qendra estetiket shtrenjta, darkat mondane, veshjet markë, apo aksesorë super të shtrenjtë. Shumë prej tyre pyesin me […]

Vazhdo të lexosh