Nga Ilir Kadia/ ‘Sekretet’ e Berishës!

Dje ne mesdite,pasi dola nga zyra e kryeministrit Berisha I thashe kolegut tim Ylli Asllani se do nxitoja te botoja ne Facebook, ne shenje mirenjohje ndaj Kryeministrit Berisha,per perkushtimin ne punet e tij te bukura per Shqiperine, ku une isha deshmitar dhe e ndihmova sa munda,nje foto te perbashket. E shoqerova foton me te, me […]

Vazhdo të lexosh

Nga Ilir Kadia/ AJO

Më kerkoi te pinim nje kafe. Do ma jepte ajo. Më tha se i pelqente shume statuset e mija. Prej tyre tha se jetonte sadopak me Shqiperine te cilen, tha, se thuajse e kish harruar pas njezet e pese vjetesh jete ne Perendim. Kish bere nje liste me miq fejsbuku dhe desh me disa syresh […]

Vazhdo të lexosh