Sadri Abazi i PS zhduk dy katet pa leje/ Kush duhet të hyjë në burg?! FOTO

Nga Luçiano Boçi. Gjatë inspektimeve si grup i ngritur nga PD, me ish-deputeten e Durrësit Fatbardha Kadiu, në zonën e pistës “Iliria”, për të parë nga afër dhe inventarizuar dëmet e tërmetit, pamë aty dhe deputetin e PS, Sadri Abazi. Shumë “i shqetësuar” por i buzëqeshur, siç shihet në foto, kishte ardhur për çfarë?! Për njerëzit?! […]

Vazhdo të lexosh