Punuan 10 vite pa pagesë në Shqipëri! Flasin vëllezërit shqiptarë që mahnitën jurinë e “America’s Got Talent”

Ata njihen sot si vëllezërit e famshëm shqiptarë të “America’s Got Talent”. Bënë bujë të madhe me akrobacitë e tyre disa ditë më parë dhe pushtuan rrjetet sociale. Artani 20 vjeç dhe Arnoldi 25 vjeç, i thanë Gazetasi.al se profesionet e tyre nga shkolla janë të ndryshme nga akrobacia. Artani studion për drejtësi ndërsa Arnoldi […]

Vazhdo të lexosh

Arjola Demiri: S’gjej dot burrë si vetja

Aktorja Arjola Demiri ka folur së fundmi rreth fëmijërisë së saj dhe jetës private. Teksa ishte e ftuar në “Në kurthin e Pter Pan” Arjola rrëfeu se në fëmijërinë e saj djemtë kanë pasur frikë nga ajo, duke shtuar se ka qenë një vajzë rebele që bënte prapësira. “Nga unë kanë pasur shumë frikë, sepse […]

Vazhdo të lexosh

Fituesit e Eurovisionit shesin kupën, paratë ia dhurojnë ushtrisë për të blerë dronë

Grupi Kalush Orchestra e shiti trofeun që e fitoi si përfaqësuese e Ukrainës në Evrovizionin e këtij viti, në një ankand bamirësie për 900 mijë dollarë. Paratë do të përdoren për të blerë tre dronë për Forcat e Armatosura të Ukrainës. “Miq, jeni të mrekullueshëm! I jemi mirënjohës secilit prej jush që dhuroi fonde për […]

Vazhdo të lexosh

Ronela Hajati në gjendje të rënduar psikologjike

Ronela Hajati është shndërruar në kryefjalën e mediave, jo vetëm shqiptare, por edhe ndërkombëtare. Duket së performanca e saj ne “Eurosong” nuk është pëlqyer nga mediat ndërkombëtare, që jo vetëm e kanë renditur në 3 këngët më të këqija, por nuk i kanë shmangur edhe ironitë me performancën si dhe këngën e këngëtares sonë. Por […]

Vazhdo të lexosh

Më seksi se kurrë, e fejuara e futbollistit anglez “ndez” tifozët e Romës

E fejuara e anglezit Meitlind-Najëls, Katia, është bukuroshja që ka arritur menjëherë t’i rrëmbejë zemrat me fotot e saj “hot” në rrjetet sociale.   Bukuroshja gjithmonë shfaqet me foto provokuese dhe të nxehta. Me anë të kësaj, ajo ka marrë një vëmendje të madhe në Romë, që në kohët kur flitej për transferimin e anglezit […]

Vazhdo të lexosh