Nga Enkelejda Veliu/ A thua është inat personal me PD?!

Harrova tju them… Kane bere dhe nje procke tjeter, keta. Votuan kunder, teksteve shkollore falas. Kur alternohen se bashku, pasuria dhe fodulleku, e sigurt qe pjesa njerezore merr fund. Keta vazhdojne te besojne, se ne ushqehemi me karkaleca dhe “fruta di mare” mengjes, dreke, darke dhe pothuaj harrojne, qe shumica prej nesh, as 30 mije […]

Continue Reading

Saimir Tahiri shfaqet në darkën me të rinjtë e FRESH-it

Edi Rama dhe Partia Socialiste e mbrojtën me fuqinë e kartonit për të mos përfunduar shpejt e shpejt në qeli, por nga ana tjetër u kujdesën që ashtu siç bëhet me lebrozët, ta fusin në karantinë politike, deri sa të zhvillohet gjyqi. Revista “The Ekonomist” në një shkrim të sponsorizuar që i kushtohej kryetarit të […]

Continue Reading

Rama: Adi Krasta mund ta konsiderojë ngjarje darkën me mua, jo unë!

I ftuar në emisionin “Studio e Hapur” të Eni Vasilit, ndër të tjera kryeministri Rama ka folur edhe për marrëdhënien e tij me miqtë politikë dhe jo politikë. I gjendur disi i papërgatitur ndaj pyetjes së gazetares Vasili lidhur me “darkën e gabuar” dhe të shumëpërfolur me Adi Krastën (çfarë ndodhi) kohë më parë, Rama […]

Continue Reading

Meshkujt e pëlqejnë seksin në mëngjes dhe femrat në darkë? Ja përse

Dëshira mashkullore dhe femërore nuk përputhen: femrat parapëlqejnë të bëjnë seks gjatë natës, kurse meshkujt preferojnë orët e para të mëngjesit. Ju me siguri e keni vënë re ereksionin e mëngjesit tek partneri juaj, por përsëri preferoni të vazhdoni të flini. Shkaku nuk është mungesa juaj e interesit, por fakti se burrat dhe gratë kanë […]

Continue Reading

Basha në Uashington, darkë me Presidentin Trump

Breitbart News, media më e afërt me presidentin Trump,  shkruan në një eksklzuive se lideri i opozitës shqiptare, Lulzim Basha, ka qenë të hënën në mbrëmje pjesëmarrës në një darkë të Komitetit Kombëtar Republikan të Kongresit, bashkë me presidentin Trump. Ky i fundit ka mbajtur fjalimin kryesor. Breitbart  jep edhe emrat e politikanëve të tjerë […]

Continue Reading