SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Asamble, darkë dhe drogë.

Teksa flasin per rilindje te te gjitha sistemeve, teksa brohorasin neper podiume kongresesh dhe darkash mondane, nga ana tjeter droga nuk ka te ndalur. Duket sikur ajo iu ben karshillek dhe sfide.

2 ton e 55 kg drogë është në total sasia e sekuestruar një ditë më parë në Mat.

Nga ana e policisë është bërë e mundur arrestimi i një personi, e ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim për këtë sasi rekord lënde narkotike.

Duket se hetimet në lidhje me këtë çështje nuk kanë përfunduar nga ana e policisë, pas kapjes së drogës një ditë më parë.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?