Basha takohet me banorë të degës nr 7 në Tiranë. Foto

Aktualitet Te tjera

Tirana për një ekonomi të fortë e të nesërme të sigurt. Takim frymëzues mbrëmë, me qytetarët e njesive 7 dhe 11.

Dje lideri i PD-se, Lulizm Basha ishte i pranishem ne takimin me banore te njesise nr 7 dhe 11.

Njesia 7  ne Tirane ka edhe nje domethenie te madhe per z Basha, pasi eshte njesia prej nga ku ai u be deputet per here te pare.

Gjithashtu dega nr 7 eshte dhe nje nga deget me te medha te Tiranes, ç’ka ben qe edhe  pesha e fitores ne keto zgjedhje te anoje nga kjo dege.

Puna ne terren ka filluar dhe strukturat jane angazhuar per te takuar çdo banor te zones ku prioritet mbetet berja e ditur ndaj çdo banori per shanset e medha te fitores se Republikes se re.

Fotografia e Lulzim Basha

Fotografia e Lulzim Basha

Fotografia e Lulzim Basha

Fotografia e Lulzim Basha

Fotografia e Lulzim Basha

Fotografia e Lulzim Basha

 

Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?