SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Vendi ynë parashikohet të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike të paqëndrueshme.

Priten reshje të dobëta deri lokalisht mesatare në qarkun Korçë, ndërsa në qarqet e tjerë priten reshje të dobëta.

Për zjarre në pyeje nuk ka rrezik, ndërsa era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare në të gjithë vendin.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 14 / 22 °C;

në vendet e ulëta: 12 / 24 °C;

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?