Reagon Ministrja e re/ Lajme të pavërteta. Nuk do të firmosë asnjë tender deri në fund të mandatit

Pas lajmeve të pavërteta që qarkulluan në mediat qeveritare se ditën e parë të punës e kishte nisur me një tender, ka reaguar vet ministrja e Mirëqenies Sociale dhe Rinisë, Xhulieta Kërtusha. Përmes një njoftimi për mediat, Ministria e Mirëqenies Sociale dhe Rinisë bën me dije se ministrja Kërtusha ka shfuqizuar urdhrin e ish-ministres Olta […]

Vazhdo të lexosh