Tiranë: Burri godet me tullë në kokë 3 vajza

Ngjarja ka ndodhur para pak minutash në Tiranë pranë zonës së stadiumit “Dinamo”. Qytetarët të pranishëm në vendngjarje raportojnë se një person ndoshta jo në gjendje të mirë mendore, ka goditur me tullë tre vajza në kokë. Dëshmitarët shprehen se vajzat janë dërguar menjëherë në spital dhe aktualisht pranë vendngjarjes kanë mbërritur forcat e policisë. […]

Vazhdo të lexosh

Nga Suela Hodo: Tradhëtia

E renda,vrastarja,hakmarrsja,fyersja,c’burreruesja,e perdala,qe ne jete e provon gjithsecili nga ne! Askush nuk i shpeton tradhetise. Tradhetohemi nga miku a mikesha,shoku a shoqja,burri a gruaja! Kaperdijme lotet e hidhur dhe vazhdojme te jetojme, duke ecur para,per te pritur tradhetine e rradhes,e mesojme te ruhemi dalengadale nga gjithkush, aq sa edhe vetes nuk i besojme dot me. […]

Vazhdo të lexosh

Berisha: “Kësaj ndrikullës i rrëmbyen burrin dhe disa ditë ia mbajtën bandat në zyrat e Bashkisë

Berisha ka folur sot për një histori që sipas tij ka në qendër ministren për Marrëdhëniet me Parlamentin, Ermonela Felaj. Nga foltorja e Kuvendit, Berisha ka treguar historinë e rrëmbimit të bashkëshortit të ministres Felaj, sipas tij, gjatë kohës kur ajo ka qenë prokurore dhe në qeverisje ka qenë PD. Sipas tij, shkak për këtë […]

Vazhdo të lexosh