Në Fier, burri qëllon me thikë gruan në shtëpi.

Kategoria

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen ne sotme në fshatin Kuqar të Patosit.

Burime nga policia thanë se mëngjesin e sotëm rreth orës 10:05, Arben Hoxha, 53 vjeç, në banesë, ka goditur me mjet prerës (thikë), bashkëshorten e tij, 52-vjeçaren me inicialet L. H., banuese në fshatin Kuqar, Patos.

Pas ngjarjes, gruaja është dërguar dhe ndodhet e shtruar në Spitalin Rajonal Fier nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Është shoqëruar autori dhe po kryen veprimet për arrestimin e tij. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?