Plas grushti/ Prifti seks në kishë, por zbulohet nga burri saj. Video

Aktualitet

Një sherr i madh ka ndodhur ne nje kishe pasi burri zbuloi lidhjen e gruas se tij me një tjeter.

Sherri ka ndodhur në një kishë në Macon të shtetit Georgia të SHBA-ve. Arsyeja? Një trekëndësh dashurie dhe seksi. Një histori si të tjerat? Jo tamam sepse mes protagonistëve është edhe prifti i kësaj kishe. Ai ka pasur lidhje me një grua të martuar, por burri i saj e kuptoi. Rezultati? Ajo që shihni në këtë video. Burri sulmoi priftin, por ka nga të pranishmit që janë hedhur në mbrojtje të tij.

Add new comment
Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?