Ja pija që për dy minuta ju heq dhjamin e tepërt

Shendet

Në rast se keni vendosur që të “shkrini” pak dhjam nga barku, ju duhet me patjetër të provoni këtë trajtim detoks i cili do t’ju “ngrejë në këmbë”.

Përveçse do të merrni përfitime shëndetësore, do t’i bëni trupit dhe një detoksikim të shkëlqyer ndërsa do të nxisni dhe metabolizmin për të punuar më shpejt.

Përbërësit që ju duhen për recetën e plotë:

1 lugë çaji kanellë
2 lugë gjelle uthull molle
2 lugë lëng limoni i freskët
1 lugë gjelle mjaltë
354 ml- 470 ml ujë ose një gotë ujë

Përgatitja

Kalojini në blender të gjithë përbërësit derisa përmbajtja të jetë e plotë, homogjene. Pijeni këtë lëng çdo mëngjes me stomak bosh. Është më mirë që ta përgatisni të freskët dhe mos ta ruani në frigorifer. Këshillohet që këtë trajtim ta vijoni për 3 muaj të plotë.

Total 1 Votes
1

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?