Sali Berisha/ Kavaja mposhti Noriegën

Aktualitet

Ish-kryeministri Sali Berisha pas tërheqjes së Edi Ramës nga Kavaja, ku ai ka tërhequr kandidatin ka shkruar ne profilin e tij ne facebook ne lidhje me terheqjen prej Rames te kandidatit socialist te Kavajes.

Ja reagimi i ish-kryeministrit Berisha në Facebook:

“Fitoi Kavaja! Fitoi Shqiperia!

Kavaja mposhti Noriegen, qe per karrigen e tij mbi drogen dhe krimin do te asgjesoje voten e lire dhe pluralizmin politik.

Rrofte Kavaja! Rrofte Shqiperia!

Rrofte Çadra e Lirise dhe revolucioni demokratik! Fitore!”, shkruan ish-kryeministri Sali Berisha në profilin e tij në Facebook.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?