Pas tërheqjes së Ramës, qytetarët e Kavajës festojnë nëpër rrugë/ Foto

Kategoria

Lajmi për tërheqjen e kryeministrit Rama dhe kandidatit socialist për zgjedhjet për Bashkinë e Kavajës në 7 maj, janë pritur me ovacione nga qytetarët kavajas por dhe nga opozita.

Me qindra qytetarë kanë dalë duke festuar para selisë së PD-së në Kavajë, lajmin e mirë për mos zhvillimin e zgjedhjeve për kryetar Bashkie, ku kandidatë ishin vetëm ata të mazhorancës, pasi opozita nuk ka pranuar të futet në zgjedhje.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?