SPRINT NEWS ALBANIA

AktualitetRajoni

Masa të rrepta sigurie/ Rama lëviz në Athinë me makinë të blinduar

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Athinë mëngjesin e sotëm dhe raportohet se makina me të cilën ka udhëtuar ishte e blindur.

Ndërkohë eskorta e tij është shoqëruar nga makina të policisë greke.

Masa të rrepta sigurie ka nga ana e autoriteteve greke për takimin që kreu i qeverisë shqiptare po zhvillon në sot në kryqytetin grek.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?