Sherr me grushta dhe shkelma mes militantëve të PS dhe LSI. Goditet dhe daja i ministres së Ramës. Video

Plas ne Kuçove. Dje mbasdite, daja i kandidates socialiste për deputete në qarkun e Beratit, Ermonela Felaj, është goditur mëngjesin e sotëm në Kuçovë. Një video e sherrit është publikuar në media ku shihet një person që goditet me shqem dhe shtrihet në tokë. Aty mblidhen njerëz që tentojnë të ndajë personat e përfshirë në […]

Vazhdo të lexosh

Grushta dhe shkelma/ Rojet e Erdogan rrahin protestuesit kurdë në mes të Uashingtonit. VIDEO

‘The Guardian’ raporton se 9 persona u plagosën dhe dy të tjerë u arrestuan gjatë një sherri masiv përpara ambasadës turke, mes truprojave Erdogan dhe protestuesve kundër tij. Sherri nisi kur protestuesit që mbanin flamuj të partisë kurde u sulmuan nga rojet Presidentit. Në momentin që po ndodhte sherri, brenda ambasadës turke në Uashington ndodhej Presidenti […]

Vazhdo të lexosh

Sherr me grushta në avion/ Video

Një video është publikuar nga CNN në ‘facebook’ ku shikohen dy pasagjer të cilët kanë filluar që të zihen me grushte. Sherri ka ndodhur në fluturimin nga Tokyo për në Los Angelos. Pas disa minutash njëri është dorëzuar pasi stjuardesa dhe personat e tjerë që ishin në avion nuk po i jepnin dot fund këtij […]

Vazhdo të lexosh