Sherr me grushta në avion/ Video

Bota

Një video është publikuar nga CNN në ‘facebook’ ku shikohen dy pasagjer të cilët kanë filluar që të zihen me grushte.

Sherri ka ndodhur në fluturimin nga Tokyo për në Los Angelos.

Pas disa minutash njëri është dorëzuar pasi stjuardesa dhe personat e tjerë që ishin në avion nuk po i jepnin dot fund këtij ‘dy luftimi’.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?