Dëmet qe shkakton qëndrimi i tepërt me celular ne dorë. Video

Shendet

Daniela Teferiçi e ftuar ne emisionin – Klinika 24 – 4 shkurt, 2017 shpjegon ne menyre te detajuar rreziqet dhe problemet qe shfaqen nga qendrimi i tepert me celular ne dore.

Ndiqni keshillat e saj ne videon e meposhtme!

https://youtu.be/aFmtRbsvEJM

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?