SPRINT NEWS ALBANIA

Sport

VIDEO/ Messi nuk ndalet, dy gola dhe një asistim në ndeshjen e radhës

Messi nuk ka të ndalur dhe ishte absolutisht dominues në fitoren e Inter Miami me rezultatin 4-0 kundër Atlanta United.

 

Argjentinasi shënoi dy golat e parë për skuadrën e tij në 22 minutat e para. Më pas ishte Taylor i cili shënoi dy golat e tjerë, ku njëri prej tyre erdhi nga një asistim i Messi.Fituesi i Kupës së Botës me Argjentinën shënoi golin e parë në minutën e tetë, ndërsa të dytin në minutën e 22-të. Taylor shënoi në minutën e 44’ dhe në të 53-tën.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?