SPRINT NEWS ALBANIA

BotaShkrimeTe tjera

Lexoni parashikimin e frikshëm që bëri Gaddaf më 2011-të

Mund të jetë një imazh i 1 person dhe teksti që thotë "September 2011 Ata do ti prodhojnë vetë viruset dhe do ju shesin juve "ilaçin" kundërveprues. Pastaj do tẻ bejnë sikur po i japin kohë vetes pè tẻ gjetur zgjidhjen, tẽ cilën ata e kane gati që mẽ parè... Muammar Gaddafi Fjala tij para oKB, shtator 2011"

Total 2 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?