Bashat:Po bëj gjithçka për të bashkuar partinë

Aktualitet Politike

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka deklaruar se është i gatshëm të bëjë gjithçka që do të sjellë bashkimin e demokratëve.

Në dalje të selisë blu teksa po nisej drejt Kuvendit. Basha u pyet nga gazetarët në lidhje me qëndrimin e tij pas ultimatumit të disa prej demokratëve që kanë kërkuar dorëheqjen e tij për të sjellë bashkimin me pjesën tjetër.

“Unë mbetem në dispozicion për të bërë gjithçka, për hir të demokratëve dhe për të bashkuar Partinë Demokratike”, është shprehur Basha.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?