Kiara “feston” pajtimin me Luizin me këngën e Butrintit

Show Stil/Jetë

“Lufta” mes Kiarës dhe Luizit përfundoi, mirëpo sulmet e fansave ndaj moderatores, jo. Së fundmi në rrjet po bën xhiron një video e cila ka shkaktuar një revoltë të madhe te ndjekësit.

Në videon në fjalë, Kiara shihet teksa pasi u pajtua me Luizin e lumtur po “festonte” me këngën e ish-partnerit të saj, Butrintit.

E teksa ishte duke fshirë në dhomën e gjumit, moderatorja filloi të këndonte këngën “Dale, dale”.


Ndoshta e gjitha ka qenë jo qëllimisht dhe Kiara e ka kënduar si një këngë që i pëlqen shumë, mirëpo fansat nuk e kanë parë në këtë kënvështrim dhe kanë “shpërthyer” në komente.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?