SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Ervin Salianji: Frika e vetmisë së madhe çon Ramën në shkeljen e ligjit! Kështjella e tij e fundit ra!

Per pushtet e perdorin ligjin kur iu duhet dhe po per pushtet perdorin letra bakalli pa asnje vlere si kjo sot! Deri sot Rama kembengulte per afatet kushtetuese dhe ligjore! Si rojtar i perbetuar i ligjit nuk pranonte as negociate, as shtyrje te dates se zgjedhjeve dhe ndryshim ne kod zgjedhor! E gjithe hipokrizia me ligj zgjati deri me sot, sot me nje leter te perbashket i drejtohen KQZ qè KQZ te shkele ligjin vetem e vetem qe uniteti i tyre mos preket! Vetem e vetem nga frika e vetmise se madhe Rama i dorezon te gjitha para LSI. Nga sot a thote dot qe me pengon ligji, qe populli me ka dhene mandat kuahtetues? I vetmi argument pa argument qe kishte deri sot i ra….Ra keshtjella e fundit ku fshihej Rama!

 Fotografia e Ervin Salianji
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?