Banditët e Elvis Roshit masakrojne dhe bëjnë për spital gazetarin

Sali Berisha ka denoncuar nëpërmjet faqes së tij në Facebok një ngjarje të rëndë të ndodhur në qytetin e Kavajës, që duket është mbajtur e fshehtë nga policia. “Goditet nga banda të pushtetarëve gazetari, drejtuesi i portalit “Buletini i Kavajës”, Dritan Kanapari. Duke dënuar me ashpërsinë më të madhe këtë akt të rëndë kriminal ndaj […]

Continue Reading

Komentuesit ‘masakrojnë’ Lefter Maliqin në profilin e tij pas largimit nga PD.

Pas berjes publike te largimit te tij nga lista e kandidateve per deputet ne qarkun e Beratit, Lefter Maliqi eshte ndjere i sulmuar, fyer dhe share nga pothuaj 95% e komentuesve ne profilin  e tij. Ja disa nga komentet e shumta ne statusin e tij:  Alexandre Zhupa ka shum Berati si puna juaj?? besoj se […]

Continue Reading

Komentuesit masakrojnë me komente organizatën Sorosiane’ USAID/ALBANIA’

https://www.facebook.com/Albania.USAID/videos/1619878891374138/ A e ke emrin në Listën e Zgjedhësve? A e di se ku do të votosh më 18 Qershor 2017? Shmang çdo të papritur, mos e lër për ditën e fundit! Kontrollo tani listën online, sigurohu që ke emrin në listë, sigurohu që voton! TI ZGJEDH TI VOTON! Kjo eshte reklama qe USAID/ALBANIA, ka […]

Continue Reading