Komentuesit ‘degjenerojnë’ Ramën: Je bërë palaço e botës

Një foto e postuar të shtunën nga Edi Rama me sulmuesin e Juventusit, Cristiano Ronaldo në faqen e tij në Facebook, duket se ka revoltuar seriozisht dhjetra e dhjetra qytetarë shqiptarë. Sipas tyre, kryeministri i Shqipërisë, i një vendi nga më të varfërit e Europës, vazhdon të tregojë vazhdimisht shenja papjekurie dhe një gjest i […]

Continue Reading

Rama i quan protestuesit ‘barbarë, komentuesit e degjenerojnë me fyerje dhe sharje.

Ja si kane reaguar komentuesit ne faqen e Rames, menjehere sapo ai shkroi per protesten ne rrugen e Kombit ku i ka quajtur protestuesit barbare:   Ardian Iseberi Turp te vije o njeri i pa pergjegjshem se e mbyte popullin vetem je tu mar leke edhe asgje su jepe.ky eshte fillimi ske pare gje akoma edhe […]

Continue Reading

Lexoni si komentuesit e degjenerojne Ramën pas postimit të një fotoje në profilin e tij.

Keto jane te paktat komente qe perzgjodhem per te pare se si komentuesit e degjenerojne dhe tallin kryeminsitrin gallataxhi dhe karagjoz. Komentet erdhen pasi Rama ironizoi me foto sic bë edhe heret e tjera si te ishte nje adoleshent facebooku. Lexoni komentet e komentuesve: Rexhep Polisi Si nuk e kupton qe po iken dale nga […]

Continue Reading

Komentuesit masakrojnë me komente organizatën Sorosiane’ USAID/ALBANIA’

https://www.facebook.com/Albania.USAID/videos/1619878891374138/ A e ke emrin në Listën e Zgjedhësve? A e di se ku do të votosh më 18 Qershor 2017? Shmang çdo të papritur, mos e lër për ditën e fundit! Kontrollo tani listën online, sigurohu që ke emrin në listë, sigurohu që voton! TI ZGJEDH TI VOTON! Kjo eshte reklama qe USAID/ALBANIA, ka […]

Continue Reading