AktualitetTe tjera

Komentuesit ‘masakrojnë’ Lefter Maliqin në profilin e tij pas largimit nga PD.

Pas berjes publike te largimit te tij nga lista e kandidateve per deputet ne qarkun e Beratit, Lefter Maliqi eshte ndjere i sulmuar, fyer dhe share nga pothuaj 95% e komentuesve ne profilin  e tij.
Ja disa nga komentet e shumta ne statusin e tij: 
Alexandre Zhupa ka shum Berati si puna juaj?? besoj se me kete fjalim qe keni shkruajtur mendoni sei beni dem PD . ne asnje menyr ka ndryshime dh ndryshimi esht Rinia..
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

 

Manila Selimi
Manila Selimi nuk mendoj se e ke seriozisht kete , nqs eshte e vertete dhe jo shaka me ke zhgenjyer shume.
PëlqejShiko më shumë reagime
Kujtim Veizaj
Kujtim Veizaj Une kishja shume besim tek ju z Maliq.se edhe i treti ne list ju do te ishit ne tempullin e Popullit,sepse ju jeni njeri puntor dhe i keni dhen provat,po me kete shkrim qe keni bere me keni zhgenjyer shume,me gjithe ate suksese ne jete z Maliqi.
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

12

· 7 orë

 

Uesli Auglent Haxhillari
Uesli Auglent Haxhillari Sme duket zgjidhje kjo qe per inat te te vjerres te shkosh me mullixhiun..
Gjithsesi sukse.. dhe me fitore PD
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

7

· 6 orë

 

Lefter Maliqi

Lefter Maliqi Lexoni statusin dhe pastaj komentoni.!

Fotografia e Lefter Maliqi
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

6

· 6 orë

 

Indrit Hilaj
Indrit Hilaj Po ste futi Basha ne vend te 3 ike te Rama urime keshtu bindjesh politike keni ju te gjithe politikanet tan interesaxhinj.
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

3

· 6 orë · Është përpunuar

 

Marin Suli
Marin Suli Je bere si shkrimi te leku i paguhet pruresit me te pare…. je shume parimor
PëlqejShiko më shumë reagime
Sokrat Turtulli
Armand Maho
Armand Maho Po mire mo Lefter ti sikur dorezove formularin?
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

1

· 6 orë

 

Armand Maho
Armand Maho Ckuptim ka kjo tashi?
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

Besnik Kala
Besnik Kala Te uroj suksese dhe pune te mbare,por mos u ndje ne siklet se bashke do jemi edhe pas 25 Qershorit ne qeverisje,gjithsesi te pergezoj per medaljen qe i vare kryetarit!!
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

2

· 6 orë

 

Uesli Auglent Haxhillari
Uesli Auglent Haxhillari Po cfar sukesi thua z. Besnik Kala e ke iden ti ca ben ky?
A thua ne te tjeret qe kemi mbi 15 vite qe punojme per PD dhe skemi qen asnjeher deputet apo drejtor a minister i bie mos te shkojme fare ne votime ti lem te shijne Ilir Meta dhe Edi Rama?? KjoShiko më shumë
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

2

· 2 orë · Është përpunuar

 

Karlo Karlitos
Karlo Karlitos tani po e shan kryetarin Besnik Kala po nese fiton kushedi si do e lepish
PëlqejShiko më shumë reagime

·

Vjollca Tafili Foto
Vjollca Tafili Foto a mduket a esht hera e dyt qe Basha ste vlerson ,! pa qene atje tek ju kam kuptu koontributin tend !shkurt nuk e ka hallall mundin tend e t’tonin Basha! por ket fushat te bejshe pushim e jo te ikesh nga PD!
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

4

· 6 orë · Është përpunuar

 

Ildi Lala
Ildi Lala Cfar sbeni ju politikanet per karrige dhe pushtet ,sa te mjere qe jeni qe skeni asgje tjeter te pakten pak dinitet
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

10

· 6 orë

 

Eugen Gashi
Eugen Gashi Kur te kalosh te pdiu na thuaj, merri te gjitha partite me rradhe
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

9

· 6 orë

 

Gjevalin Molla
Gjevalin Molla Pabesia e turpi te mbulofte gjith jeten ty e shoket tuaja komunista gjakpirsa
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

6

· 6 orë

 

Kujtim Sefa
Kujtim Sefa I nderuar Lefter Maliqi ju kam ndjekur gjithmone per nje motiv kur nderrove krah pilitik Erdhe nga e Majta te e djathta Dhe publikove pritjet e doktorit ne inagurime te ndryshme ne zonen tuaj por ky ndryshim i papritur te reshton me kapter Arben ImaminShiko më shumë
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

5

· 6 orë

 

Tani Monce
Tani Monce Fitorja po vjen zoti Lefter
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

1

· 6 orë

 

Merita Kaculi Bogdani
Merita Kaculi Bogdani cila fitore e pd apo ps shikoni ne cfare dileme gjenden njerzit
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

2

· 5 orë

 

Tani Monce
Tani Monce Fitorja e PD
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju · 4 orë

 

Milazim Lushaj
Milazim Lushaj Merr dhe shih videot dhe fotot me Berishen Lefter Maliqi,ai po te vrojton,por ai do te buzeqesh me qudine e tij te zakonshme.Ai ka burreri!Lefter Maliqi,politika nuk eshte jete,i kemi borgj se pari femijeve tane per dinjitet personal,per te dhene shembShiko më shumë
Shkruaj një përgjigje…
Pd Tirane
Pd Tirane Lefter ju mendoni qe Rama do ju doje ju ? Do te te thote po ti qe tradhetove ate qe te ushqeu do me duash mua? Ai do te te perdore si kukull dhe kjo quhet tradheti nga ana jote..Shisni dhe veten per nje cope karrige dhe eshte nje turp i rende..
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

3

· 6 orë

 

Sovjeta Engel
Sovjeta Engel rama vec do e perdori , dhe do i fusi shkelmin ne by, ketij klyshi se hu me hu do i futet nji hu ne by, pleres
PëlqejShiko më shumë reagime

·

Endrit Hazizolli
Endrit Hazizolli Leri pretendimet Lefter Maliqi puno qe te marresh vendin e trete!!! Se kshu na del sikur e ke bere vetem per karrike!
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

4

· 6 orë

 

Bardhyl Hoxha
Bardhyl Hoxha Partia Demokratike esht e madhe,e gjere, ketu ndahem neve me te majtet! shpresoj te ket prap si ty dhe ndoshta po pastrohemi pak,Partia Demokratike eshte si deti qe papastertit i nzjerr ne breg.nuk ka dyshim qe Partia Demokratike do fitoje!
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

4

· 6 orë

 

Engjell Angelo Hoxhaj o Berat o beribat, pushta “burrat” e ashtu ……. grate 😉

 

Arxhels Lahi
Arxhels Lahi Arion Muhollari
Ç’behet andej nga Ohio?????😂
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

1

· 6 orë

 

Arion Muhollari
Arion Muhollari Ne ketej behar fare e kemi kohën! Ti ,m’i bere porosite? Se shpejti do takohemi!
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju · 4 orë

 

Arxhels Lahi
Arxhels Lahi Une si komunist qe jam,nuk i luaj fjales o zoteri…
Ti mireardhsh
Bledar Rrodhe
Bledar Rrodhe Turp per ty zoti lefter
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

1

· 6 orë

 

Edi Dervishi
Edi Dervishi Prandaj s’duhet dalë xhiro buzë detit vend e pa vend…
Ehh ç’popull paskemi qenë…rast studimi!
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

4

· 6 orë

 

Alban Pinderi
Alban Pinderi Bravo Lefter Maliqi ti sot me shume se kurre tregove qe nuk je me pd por me pushtetin per 1 vend dhe rroge ne parlament qe nuk tu dha e sigurt u puthe me Ramen perseri per nje rroge te pasigurt
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

3

· 6 orë

 

Festim Doçi
Festim Doçi Njerez si puna jote nuk i hyne ne pune PD as PS , nje e keqe me pak per PD mendoj une
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

3

· 6 orë · Është përpunuar

 

Bledar Rrodhe
Bledar Rrodhe Sepse ju dhe shum te tjer si ty e dashkan pd vetem per karrigen
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

1

· 6 orë

 

Tan Zaimi
Tan Zaimi Po përse ta duan për sytë e bukur të Lulit.Sot çdo gjë është interes.
PëlqejShiko më shumë reagime

·

Zilie Feci
Zilie Feci Meqe nuk do besh fushate, se PS i ka ndezur motorret prej kohesh, futi nje kurs te shpejte te gjuhes shqipe. Do te duhet, se ja e zeme iu mbush mendja PS-se te te emeroje ne ndonje qoshe administrate dhe qe te mos lesh nam, duhet te dish pak drejtshkrim. He te keqen…meso shqip me gramatike.
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

2

· 6 orë

 

Ilir Daci

Ilir Daci shkove ne origjine o klysh do te te pie rama

Fotografia e Ilir Daci
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

1

· 6 orë

 

Ilir Wi
Ilir Wi Gabim i nderuar vetem me ramen jo
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

5

· 6 orë

 

Bajo Birbili
Bajo Birbili Te thash qe PD-ja po kthehet ne identitet.keto jan pastrimet qe te kam then.keta duan gjithmon ne vend te par po ne qe vajtem 27 vjet qe kontribuojm per pd dhe skemi kerkuar nanjeher per deputet .cfar ka ky me shum na ne.kryetar komune dhe deputet e bShiko më shumë
Ilir Daci
Ilir Daci ke zhgenh shum demokrat o klysh
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

5

· 6 orë

 

Sendiljano Xhindi
Sendiljano Xhindi Jemi me ty deputet,populli te beson,ti je i premtimeve te mbajtura. Suksese
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

1

· 6 orë

 

Ilir Dervishi
Ilir Dervishi Lefter per aq sa te njoha ky sesht dinjiteti jot ti perfaqson vetvete askend tjeter ti nuk e ke privat popullin qe thua qe kam elektorat po buk shkelet gjithmon jan ato qe ja kan par hajin pd por ka nje zot dhe do msosh me keq se bamir topi do e shohesh sa veta dot mbeshtesin .
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

4

· 6 orë

 

Donika Dashi Begaj
Donika Dashi Begaj Po po sipas ketij populli ku kanditon qenka dele pa parime kur dashka ky djathtas kur do ky majtas..mjere kush po na perfaqson.
PëlqejShiko më shumë reagime
Shkruaj një përgjigje…
Ervin Duka
Ervin Duka Turp turp
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

2

· 6 orë

 

Arber Resulaj
Arber Resulaj O interesaxhi,ske per te ber kurre hajer
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

4

· 6 orë

 

Mentor Nerguti
Mentor Nerguti Un nuk jam politikan dhe ndoshta nuk do behem kurre…. kam bindje te djadhte dhe do vdes i djathte pa kurrfare interesi kisha shum respekte per ty se ke qen shum aktiv? Veq nje gje po te them dhe po e mbyll kush ka prere ne bese sali berishen uneShiko më shumë
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

7

· 6 orë

 

Andi Abdullari
Andi Abdullari Si thoshte Migjeni. Ah si nuk kam nje grusht te forte……
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

6

· 6 orë

 

Gjovalin Zhivanaj
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

5

· 6 orë

 

Rita Haxhiu
Rita Haxhiu Per t’ju sqaruar : Lefteri shprehet se kontributet e tij jane te medha , e mirenjohja zero . Nese Lefteri kembengulte per te marre vendin e pare ne qark eshte per nje arsye te thjeshte ; qe ai e ka te qarte se ne cfare derexheje eshte katandisur PD-ja Shiko më shumë
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

1

· 6 orë

 

Arber Dushi
Arber Dushi Rita Haxhiu nqs do tu bente nje eksperiment social ku ne Berat …PS te kandidonte nje te arratisur nga spitali i te marreve te Vlores dhe PD te nje profesor s kam as dyshim me te vogel qe do te fitonte ai i arratisuri….kjo shpjegon gjithçka per ate statusin tend gjithe patos….sa per kete ish Deputetin nje çudi kam si nuk i vjen zorr familjes se vet se c kane per kryetar…..???!!!!!
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju · 2 orë

 

Rita Haxhiu
Rita Haxhiu Arber Dushi , ky eshte opinioni juaj vetem se beni nje gabim , zaten te njejtin gabim qe beni te gjithe ju ne ate parti ku jeni mbledhur ( po shoh ne foto dhe dhendrin nr 1) : i gjykoni te gjithe me kutin tuaj donkishotesk…Zoteri , jam e lire te themShiko më shumë
PëlqejShiko më shumë reagime
Shkruaj një përgjigje…
Edmond Z Zarmi
Edmond Z Zarmi ktu e ke tregu veten se nga je vertet po lepirsa jeni ju nuk pate fuqi me fitu I 3 ti. dhe ike ca do me nga pd ti mos do bejm kryetar pd po ske kapacitet o zotri do sdo ike dhe ti me plehrat e ps kosh plehrave shkofshit gjith tradhetaret si tipi jot e shum tjerve prandaj sbehet shqipria me polikikan si puna jote e do tjerve si ti.
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju · 6 orë

 

Rob Zoti
Rob Zoti Vajte ne PS ne origjine
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

2

· 6 orë

 

Genti Lleshi
Genti Lleshi Qetesohu 😂😂😂
Shkruaj një përgjigje…
Shirma Korce
Shirma Korce Burrěri?!
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

2

· 6 orë

 

Eri Muharremi
Eri Muharremi Shum gabim
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

2

· 6 orë

 

Limaci Keti
Limaci Keti Ore ju te beratit pa ofendu njerzit e ndershem historikisht keni dal na lidhja . Po ste vjen pak turp me cudite
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju · 6 orë

 

Enkelejda Veliu
Enkelejda Veliu PD nuk eshte liste…
Pse nuk luftojme per meritokraci brenda partise..?
Po ne qe nuk e kemi emrin ne liste..cduhet te bejme?
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

7

· 6 orë

 

Gent Halilaj
Gent Halilaj Ju pergezoj per vendimin qe keni marre zoti Maliqi nuk behet aleance me partite kunder njerzve por behet aleance me njerzit kunder partive qe i shohin si numer, hajt se kta na votojn ne…. servilat dhe njerzit e pazot dhe pa parime kane nevoj te lepijne diku qe te mbijetojn.
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

1

· 6 orë

 

Denis Selamaj
Denis Selamaj bravo maliqi
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju · 6 orë

 

Dean Tabaku
Dean Tabaku I majti i majt ngelet nuk ma merrte mendja qe do arrije ketu duhej te prisje punen nuk ta hudh njeri poshte po ti ke zhgenjyer pd
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

3

· 6 orë

 

Donika Dashi Begaj
Donika Dashi Begaj E hengri turpin me buke ….cudia 3 dite zgjate.
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

2

· 6 orë

 

Dean Tabaku
Dean Tabaku Donika Dashi Begaj nuk e kuptoj pse duhet ta beje une e njoh mire kete
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

1

·

 

Ilir Daci
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

2

· 6 orë

 

Sovjeta Engel

Sovjeta Engel EDO ,,po te vij perforcime , nga Lefter Maliqi.. do te bjerri njeres dhe votues me shumice, lefteri vdes per lek, dhe ti ke shume mbushja gojen me lek dhe groge

Fotografia e Sovjeta Engel
Shkruaj një përgjigje…
Martin Koca
Martin Koca Kshu humbi PD n 2015 etj . sepse vlerat 0 si ti ishin me shumic . je nje 0 pa vler . turp
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

4

· 6 orë

 

Er-Sik Gjogu
Er-Sik Gjogu Nje budalla me pak
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

2

· 6 orë

 

Sovjeta Engel
Sovjeta Engel ahahahaaaa , budalla , po qe vdes per lek , shet by, ne cdo dere
Alban Mesiti
Alban Mesiti Gjigand je!suksese ne jete”Holandendezit fluturues&UFOS”..
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

1

· 6 orë

 

Klajdi Braimllari
Klajdi Braimllari Lefter une besoja se ti ishe nje nga njerzit me idealin me te forte ne pd nje njeri I cili nuk blihej dhe shitej kollaj por ti sot dole nje tradhtar duke braktisur kauzen e pd dhe opozites per te cilen luftuam 3 muaj jo te gjithe mund te jene ne listatShiko më shumë
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

4

· 6 orë

 

Kejsi Shala
Kejsi Shala si ke ftyr kur te ben ai qe je dhe tani per dy lek me shum e per drogen e edi rames ike ju lepive direkt i paftyr
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

3

· 6 orë

 

Luis Çifliku
Luis Çifliku Le nam !!te te vij turp 👍
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

3

· 6 orë

 

Luis Çifliku
Luis Çifliku O i pafytyr
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

3

· 6 orë

 

Albert Ndoj
Albert Ndoj Ti nuk I prish pune kujt, pasi je kthyer, – sic thua vete, tek partia jote meme!!! Ndryshe do te kishte qene puna, po te ishe ish student dhjetori e themelues I PD!!!
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

3

· 6 orë

 

Kejsi Shala
Kejsi Shala u bere dhe ti si prostitutat qe leku i ben per vete e droga gjithashtu
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

8

· 6 orë

 

Edmond Ndreu
Edmond Ndreu Mos u lodh te shkruash kaq gjate se nuk perben lajm cfaredo qe te besh..ik tani e futi nje sahan me groshe!!
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

5

· 6 orë

 

Vilson Qarraj
Vilson Qarraj Ke bere shume gabim
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

1

· 6 orë

 

Arben Lala
Arben Lala Behu shoke me Erjon Braqen se je me mir.
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

3

· 6 orë

 

Ilir Daci
Ilir Daci 😂😂😂😂😂😂😂
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju · 6 orë

 

Fiqo Cepele
Fiqo Cepele Turp turp !
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

3

· 6 orë

 

Ald Selmani
Ald Selmani Kokrra legenit je tqr
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

3

· 6 orë

 

Kejsi Shala
Kejsi Shala ehhh cben karrigja te ben prostitut direkt po sta dhan 😉
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

2

· 6 orë

 

Elmas Haruni
Elmas Haruni Jam krenar që sta kam dhene dorën asnjëherë se do të ma bëjë pis.
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

2

· 6 orë

 

Islam Bajrami
Islam Bajrami Udhe e mbrapsht te qoft…sa per kujtes… nqs ka sado pak bindje te djathta dhe e kupton se eshte keq qeverisur këto kater vite asnje njeri nuk do vij pas teje…këtë e them me bindje mbasi po te ishte se qeveria e ka bërë detyren dhe populli eshte i kenaqur me punen e saj atëhere pse duhet te ishe Ti tu thuash te votojne Opoziten … apo thjesht te te bënin deputet Ty… hahahaha
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

3

· 6 orë

 

Klajdi Lleshi
Klajdi Lleshi Ik mor trap bashke me imamt etj…se na qat trapin a thua ka mbet PD-ja tek ju…jeni dashuruar me shum seq duhet me karrigen e deputetit…!
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

6

· 6 orë

 

Rob Zoti
Rob Zoti Kokra kurves
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

5

· 6 orë

 

Denis 迪 娜 Mavriqi
Denis 迪 娜 Mavriqi Kete qe bere sot ne rradhe te pare ke humbur shum miq dhe njerez te ndershem demokrat si mund te mendosh qe demokratet e ndershem do shkojne te edi rama por mesa duket dhe ti e ke dellin komunist qe mezi ke pritur ta shfaqesh dhe ja ku dole ne origjinShiko më shumë
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

7

· 6 orë

 

Eno Alla
Eno Alla aahahhaha denisi i irrituar ..
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

2

· 6 orë

 

Denis 迪 娜 Mavriqi
Denis 迪 娜 Mavriqi a e shef ca bythlepirsa interasaxhinjsh jan me mir qe e la tashi pa mar mandat se a e shef si shitet te komunistat direkt
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

1

· 6 orë

 

Shkruaj një përgjigje…
Aldo Abioli
Aldo Abioli kjo eshte nje e drejte personale dhe nuk mund te ta mohoje askush. kjo eshte nje hakmarrje e paster per konflikt interesi personal. nje filozof thote per hakmarrjen:
Hakmarrja është gjithmonë kënaqësi e dobët e mendjeve të cekëta dhe të ngushta. e lexuam statusin dhe nxorrem konkluzionin, tani eshte radha jote te lexosh komentet. fitore PD-se
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

6

· 6 orë

 

Islam Ndreu
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju · 6 orë

 

Antuen Shahini
Antuen Shahini Bravo Lefter ke bere zgjedhjen e duhur
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju · 6 orë

 

Ilirjan Deda
Ilirjan Deda PA FJAL O ZOT LIROJE PD NGA TE TILLE NJEREZ.
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

6

· 6 orë

 

Endrit Brecani
Endrit Brecani Keqardhje per karakterin e dobet qe ke treguar lefter! PD-ja esht partie e madhe dhe nuk ka nevoj per njerez qe tundohen nga ofertat e majme nga leket e droges.
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

4

· 6 orë

 

Tonin Kolthi
Tonin Kolthi A te beson njeri tek PS
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

3

· 6 orë

 

Ilir Daci

Ilir Daci suksese ne jete o lefter komunisto

Fotografia e Ilir Daci
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

6

· 6 orë

 

Luan Pasha
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

2

· 6 orë

 

Tonin Kolthi
Tonin Kolthi Suksese ne jete
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

3

· 6 orë

 

Dajci Tirones
Dajci Tirones Le te flasin si te duan kjo ishte zjefhja e juaj e kushe te kupfone e din se cveprim ke mare se me votat e tua dalin te pa drejtit . E kjo thote shume po ti do mbetesh qendrestari i asaj shtepie qe te njohu e neki nje shprehje me te bukur qente lehin por nuk kone dhembe e vetem kica .
E ato i thujme me kodhaje se ata qe tregojne dhembet .
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju · 6 orë

 

Geraldo Domi
Geraldo Domi Turp Lefter si mund te ndryshosh binjde ne menyr kaq t shpejte?! Per ty paska qen nje pazar i vertet! Skemi nevoj per ty.Mjer Berati e Rilindja per ty. Turp Turp Turp terhiqu sa me shpejt…👆👎
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

3

· 6 orë

 

Rudina Gjini
Rudina Gjini Ndoshta nuk eshte ai ne fb me mire te heshte sesa te shprehet merzitshem
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

2

· 6 orë

 

Dritan Musollari
Dritan Musollari Do tja kene vjedhur Fcb valle, :p
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

2
Shkruaj një përgjigje…
Ardit Haka
Ardit Haka
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

2

· 6 orë

 

Bruna Ismaili
Bruna Ismaili Do beje Rama per ta sic beri kater vjet per te gjithe shqiptaret
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

2

· 6 orë

 

Ilir Durresi
Ilir Durresi Je shume i vogel
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

2

· 6 orë

 

Flamur Xhema
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

3

· 6 orë

 

Leonel Dyle
Leonel Dyle Nqs i ke votat pse dorehiqesh je i 3 ne list mund tja dilje apo do te jesh i pari i sigurt sepse se ke sigurin e mandatit te 3 po thua qe ke punuar shum po hedh posht dhe Kasemin qe mori rezultatin me te mire ne Berat ne 2015 … kjo tregon Shiko më shumë
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

5

· 6 orë

 

Kejsi Shala
Kejsi Shala ahhh mor lefter ci bere vetes
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

3

· 6 orë

 

Hysen Doçi
Hysen Doçi Me keqardhje duhet te them qe : Ne politiken Shqiptare nuk ka parime por ka vetem pazare
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

2

· 6 orë

 

Bruna Ismaili
Bruna Ismaili Po per disa mo, jo per te gjithe se na hoqet mendjen!
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

2

· 6 orë

 

Hysen Doçi
Hysen Doçi Bruna Ismaili .Per shumicen asht vetem pazar,Kur shikon qe gjithe ato figura politike ne PD Kane dal haptaz kunder krytarit ,dhe Jane pikrisht ata qe kan perfitue ma se shumti. Turp
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

2

· 6 orë

 

Shkruaj një përgjigje…
GëZim PaSha
GëZim PaSha U ktheve ne baze eh? Epo shume mire, Luli duhet falenderuar per keto lista qe beri, pasi ne beri te kuptojme dhe njohim te gjithe ata qe e duan PD per interes, dhe kush e don me zemer. Ti kurr se ke dashur kete parti per ideal, por per interes. Une gjithmone behesha kurioz, se cfare don Lefteri nga Berati me PD, e di pse? Sepse ju te gjithe jeni kelyshat e PPSH, prandaj e majta fiton gjithmone atje.
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

1

· 6 orë

 

Lefter Maliqi

Lefter Maliqi Skam problem nga komentet negative pasi frendsat dihet qe i kam te djathte dhe seshte faqe publike. Por personale me te djathte dhe me mbeshtetes te majte.!

Fotografia e Lefter Maliqi
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

11

· 6 orë

 

Genti Lleshi
Genti Lleshi Si te ka paguar Rama me Lek,Euro apo Dollare
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

4

· 6 orë

 

GëZim PaSha
GëZim PaSha Hahaha, Faleminderit o Lefter, partia demokratike pa ty eshte shume me e paster dhe e mire. Ti pretendove te behesh deputet amana? Hahahaha, nuk je per ate pune ti, se ke ate nivel.
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

3

· 6 orë

 

Shkruaj një përgjigje…
Anton Hasanpapaj
Anton Hasanpapaj Me vjen keq Lefter jo pse bindja jote politike që sot do të jetë e ndryshme nga e imja por fakti se i shperdorove njerezit e tu, ata që tkan besuar edhe pse skan marrë asgje prej teje.
Ma mir djepi that se gjarpni ne gji!
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

6

· 6 orë

 

Roland Cerrnica
Roland Cerrnica turp turp turp turp per ty
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

3

· 6 orë

 

Arian Zeka
Arian Zeka O beso po mori 1 pd do jete e para po shiko se nuk do mari asnje se lsi do dali e para
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju · 6 orë

 

Skerrysaurus Kerri

Skerrysaurus Kerri Ke te drejte, por ai terpanasi i ufos ka paguar leke sic ka paguar gjithmone, keshtu qe ske ca i ben.

Gjithsesi, respektet e mia. Nese kryetari te ha ne bese, atehere terheqja eshte me e ndershme.Shiko më shumë

PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju · 6 orë · Është përpunuar

 

Arben Gabraj
Arben Gabraj Lefi e prishe.
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju · 6 orë

 

Ilir Durresi
Ilir Durresi Z. Lefter Maliqi cfare ke ti me shume se une qe kerkon te jesh ne liste e pastaj i dyti? Asgje. Ti mendon se te takon por mos harro se PD eshte plot me figura me te vleresuara se ty!
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

5

· 6 orë

 

Mark Laloshi
Mark Laloshi Lefter kam kujtu se je demokrat i thekun por kjo qenka loja. Je mesuar majtas djathtas perse nuk thua. Nuk ka asnje kuptim qe vetem pse nuk je ne listen fituese te shkosh me edi ramen qe deri dje e kishe armik. Nuk ka asnje justifikim apo parim levizja jote. Ta dish qe me kete mentalitet ti largon mbeshtetesit. Tani je vetem
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

5

· 6 orë

 

Ardian Lataj
Ardian Lataj Ne pidh te sames te qofte
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

6

· 6 orë

 

Luan Neziri
Luan Neziri Rruge te mbare drejt humbjes
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

4

· 6 orë

 

Diamant Parllaku
Diamant Parllaku Hahaha suksese ne jete lefter.
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

2

· 6 orë

 

Flori Bilami
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

1

· 6 orë

 

Xhoni Koco
Xhoni Koco PRA I BIE SE JU NUK JENI ME PD JENI PER INTERESAT TUAJA HARRAM ATO QE JU DHA BERISHA
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

4

· 5 orë · Është përpunuar

 

Deti Detijon Jon
Deti Detijon Jon Suksese dhe fitore mik.. jotja dhe e PD.se ne teresi
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

1

· 6 orë

 

Saimir Kullolli
Saimir Kullolli Suksese ne Jete!
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju · 6 orë

 

Alketa Lugaj
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

8

· 6 orë

 

Leonel Dyle
Leonel Dyle Vertet harram ka humbur morali njerez vlerat kta vetem karrigen duan sikur ne te tjeret sdim te jemi deputeta e kryetar .. po Basha po me surprizon i ka kuptuar kush jan para nesh
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

2

· 5 orë

 

Partia Demokratike Perpara
Partia Demokratike Perpara largohen dhe bashkohen me PS te gjithe ata qe kan vjedhur dhe shkaterruar PD ka 27 vjet.POSHTE KOMUNISTA>Fitore PD me Luzim Bashen per nje Republike te Republika e Re
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju · 3 orë

 

Shkruaj një përgjigje…
Bashkim Baci
Bashkim Baci Je burr koti
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

2

· 6 orë

 

Ermir Shabani
Ermir Shabani Kaq alabak je o lefter per nje vend te qelbur ne parlament te ndryshosh parti.kot thone per prostituata qe jan te ndyra,ju jeni me keq se ato.jeni fundi i funderinave.suksese ne jete e shko ulu ne gjunj te rames
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

4

· 6 orë

 

Selvator Dodaj
Selvator Dodaj tyrp te kesh njeri pa vlera pa dinjitet pa shkolle dhe njeri kot sahan lupirs
PëlqejShiko më shumë reagime

· Përgjigju ·

3

· 6 orë

 

Ankela Mato
Ankela Mato C’a ishte kjo, ti i zhgenjeve me shume njerezit se vete basha apo te tjere, ti u shqeve kater vjet ne fb per bashen dhe tani do pro
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania