Nga Nikollaq Neranxi: Pushteti kriminal grabit dhe shkatërron gjithcka me VKM (Vendim i Keshillit te Ministrave)

Para pak javesh, kur ndodhesha diku nga Italia e jugut per nje panair, takoj nje mik italian i cili po me fliste per nje kerkese te re qe vinte nga SHBA. Atje kishte nisur nje tendece e re per te patur peme ulliri shekullore ne oborret e tyre dhe ishin gati te paguanin shifra te […]

Continue Reading

I riu grabiti me një pistoletë lodër një kazino. Foto/Video

Nje i ri eshte arrestuar sot nga policia me akuzene grabitjes se nje kazinoje. Burime nga policia thanë se për grabitjen e kazinosë, është Jurgen Kovaçi, 26 vjeç i dënuar më parë. Kovaçi ka qenë i dënuar më parë për trafik dhe shitje droge, thanë burimet e policisë. I riu grabiti me një pistoletë lodër […]

Continue Reading